Add

2016 m. kovo 9 d., trečiadienis

Knygos apžvalga: Gordon Ramsay 'World Kitchen'Šiandien Gordono Ramzio knygos 'World Kitchen' (liet. 'Pasaulio virtuvės') apžvalga. Kodėl pasirinkau būtent šią knygą? Tai pirmoji knyga, iš kurios gaminau ir susipažinau su G. Ramziu. Pamilau nuo pirmo kąsnio, nuo pirmo recepto. Puikūs skoniai, aiškūs, labai tikslūs, įdomūs receptai. 
Kadangi labai mėgstu skirtingų šalių virtuvę bei nuolat bandau kažką naujo, neragauto, nors ir girdėto, ši knyga man be galo patinka. 
Dėl šios knygos pradėjau dievinti ir alpti dėl Gordono Ramzio receptų ir kulinarinių knygų. Jau turiu ne vieną jo knygą (akylesni pastebės, kad gaminu ir iš kitų G. Ramzio knygų), ne tik receptų, bet ir biografijos. Sudomino iki smulkmenų... 
Dar vienas svarbus pastebėjimas - gamindama pagal šios knygos receptus suvokiau, kad restorano lygio patiekalus kuo puikiausiai galima pasigaminti namuose, o garsių šefų receptai nėra tokie komplikuoti, bauginantys ir neatkartojami.  

Knygos pliusai. Receptai iš skirtingų pasaulio virtuvių: prancūzų, italų, graikų, ispanų, britų, artimųjų rytų, kinų, tailandiečių, indų, amerikiečių. Iš kiekvienos šalies rasite maždaug po 10 receptų. 
Kiekvienas receptas su nuotraukomis ir trumpu įvadu, supažindinimu. 
Receptai ir jų aprašymai itin tikslūs ir aiškūs, nekyla jokių papildomų klausimų.
Visi mano išbandyti receptai pavyko 100 proc. ir buvo be galo skanūs.
Yra papildomos informacijos su nuotraukomis, kaip formuoti ravioli, samosas ar kinietiškus koldūnus.

Knygos minusai. Minusas ar ne, bet norisi dar daugiau receptų, storesnės knygos, gilesnio šalių pažinimo.


Knygos vertinimas. 5/5


Kam rekomenduoju? Besidomintiems, norintiems susipažinti su kitų šalių virtuvėmis; mėgstantiems įvairų, įdomų maistą.


Kur įsigyti? Gyvenantys UK knygą gali įsigyti čia.
Lietuvių kalba knyga išleista 2010 m. ir vadinasi 'Pasaulio virtuvės'.

Iš šios knygos jau išbandžiau 9 skirtingus patiekalus, o šie, žemiau pateikti, mano atkurti knygos receptai yra ir šiame blog'e:


Nuotraukos iš knygos:Komentarų nėra :

Rašyti komentarą

Printfriendly